Τελευταίες Ανακοινώσεις
Ορισμός αγώνων Κυπέλλου Ερασιτεχνών «Χρήστος Φεφέκος» , 19/3/2024 10:12
Σας ενημερώνουμε για τον παρακάτω ορισμό αγώνων Κυπέλλου Ερασιτεχνών «Χρήστος Φεφέκος» περιόδου 2023-2024 : Ζ ‘ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ) ΦΑΣΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝOΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ 27/03/2024 ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ 16:30 ΑΟ ΑΙΔΗΨΟ... περισσότερα...
Σας ενημερώνουμε για τον παρακάτω ορισμό αγώνων Κυπέλλου Ερασιτεχνών «Χρήστος Φεφέκος» περιόδου 2023-2024 : Ζ ‘ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ) ΦΑΣΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝOΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ 27/03/2024 ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ 16:30 ΑΟ ΑΙΔΗΨΟ... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! Κανονισμός αγώνων ηλιακής κατηγορίας Κ-10, 15/3/2024 10:10
Ηλικιακή Κατηγορία Κ-10 Παιχνίδι 7 v 7 Η διαδικασία εκπαίδευσης συνεχίζεται και οι βασικές αρχές που αποκτήθηκαν από το παιγνίδι 5 v 5 είναι πλεον προσαρμοσμένες στην ηλικία και στις ικανότητες των νεαρών παικτών. Ανάλυση κανόνων διεξαγωγής των αγώνων: • Δικαίωμα συμμετοχής έχουν τα παιδιά που γεννήθηκαν α... περισσότερα...
Ηλικιακή Κατηγορία Κ-10 Παιχνίδι 7 v 7 Η διαδικασία εκπαίδευσης συνεχίζεται και οι βασικές αρχές που αποκτήθηκαν από το παιγνίδι 5 v 5 είναι πλεον προσαρμοσμένες στην ηλικία και στις ικανότητες των νεαρών παικτών. Ανάλυση κανόνων διεξαγωγής των αγώνων: • Δικαίωμα συμμετοχής έχουν τα παιδιά που γεννήθηκαν α... περισσότερα...
Αλλαγή αγώνων Πρωταθλήματος 16-17/03/2024 (Ενημερωμένο), 14/3/2024 17:10
Σας ενημερώνουμε για την παρακάτω αλλαγή στον αγώνα Πρωταθλήματος Α΄ ερασιτεχνικής κατηγορίας και στον αγώνα Πρωταθλήματος Υποδομών Κ16 «Εμμανουηλίδης Μιχάλης» . A΄ Ερασιτεχνική κατηγορία (25η αγωνιστική) ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝOΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙ... περισσότερα...
Σας ενημερώνουμε για την παρακάτω αλλαγή στον αγώνα Πρωταθλήματος Α΄ ερασιτεχνικής κατηγορίας και στον αγώνα Πρωταθλήματος Υποδομών Κ16 «Εμμανουηλίδης Μιχάλης» . A΄ Ερασιτεχνική κατηγορία (25η αγωνιστική) ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝOΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙ... περισσότερα...
Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες
Α Κατηγορία (25η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ - ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ | Σάββατο | 16/03/24 | 00:00 | 0-3 α.α. | ||
2. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΧΑΛΚΙΣ Α.Ο | Σάββατο | 16/03/24 | 00:00 | 0-3 α.α. | ||
3. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ | Μαντουδίου | Σάββατο | 16/03/24 | 16:00 | ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Β., ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ., ΔΑΛΛΑΣ Κ. | 1-0 |
4. | ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ - ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν.ΛΑΜΨΑΚΟΥ | Μακρυκάπας | Σάββατο | 16/03/24 | 16:00 | ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ Α., ΙΩΑΝΝΟΥ Α., ΣΕΡΡΑΣ Π. (Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΥΒΙΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ) | 0-1 |
5. | ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑ | Αλιβερίου "Τσαρπάλειο" | Σάββατο | 16/03/24 | 16:00 | ΚΗΡΥΚΟΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ Κ., ΡΟΥΣΣΗΣ Γ. | 6-0 |
6. | ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Αμαρύνθου | Σάββατο | 16/03/24 | 16:00 | ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ Γ., ΡΟΥΜΠΗΣ Σ., ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΣΠΙΛΙΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ) | 1-0 |
7. | ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | Καρύστου "Λουμίδειο" | Κυριακή | 17/03/24 | 15:15 | ΣΙΑΠΛΙΑΟΥΡΑΣ Χ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Γ., ΔΟΥΚΑΣ Κ. | 1-4 |
8. | ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | Σταυρού | Κυριακή | 17/03/24 | 16:00 | ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Β., ΡΟΥΜΠΗΣ Σ., ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. | 0-0 |
Κ12 2ος Όμιλος - Τσάλας Στέλιος (7η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
9. | ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Πάρκο Λαού | Σάββατο | 16/03/24 | 11:00 | ΔΟΥΚΑΣ Κ. | 8-0 |
Κ12 5ος Όμιλος - Τσάλας Στέλιος (5η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
10. | ΓΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ - ΑΙΟΛΟΣ ΚΡΙΕΖΩΝ | Αυλωναρίου "Ν.Κούκης" | Σάββατο | 16/03/24 | 11:00 | ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ι. | |
Κ14 2ος Όμιλος - Μαζαρακίδη Βασιλική (9η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
11. | ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ|ΑΠΣ ΤΙΓΡΕΙΣ | Πάρκο Λαού | Σάββατο | 16/03/24 | 12:30 | ΔΟΥΚΑΣ Κ. | 12-1 |
Κ16 1ος Όμιλος - Εμμανουηλίδης Μιχάλης (7η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
12. | Ο.Π.Α. ΑΙΔΗΨΟΥ/ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 | Αιδηψού | Σάββατο | 16/03/24 | 13:30 | ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γ. | 3-1 |
Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
Προσεχείς Αγώνες
Α Κατηγορία (26η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΧΑΛΚΙΣ Α.Ο - ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | Σάββατο | 23/03/24 | 00:00 | |||
2. | ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ | Σάββατο | 23/03/24 | 00:00 | |||
3. | ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν.ΛΑΜΨΑΚΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ | Νέας Λαμψάκου | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | ||
4. | ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑ - ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ | Δροσιάς | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | ||
5. | ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | Καρύστου "Λουμίδειο" | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | ||
6. | ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣ - ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | Θα ορισθεί με νεότερο έγγραφο | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | ||
7. | ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ - ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ | Αιδηψού | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | ||
8. | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ | Βούρκου-Δ.Σκούρα | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | ||
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
9. | ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | Σάββατο | 23/03/24 | 00:00 | |||
10. | ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΟΣ - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ | Πισσώνα | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | ||
11. | ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ | Παραλίας Αυλίδας | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | ||
12. | ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ - ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ | Πάλιουρα | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | ||
13. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | Βασιλικών | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | ||
14. | ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ - ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ 2014 | Πηλίου | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | ||
15. | ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ 2015 | Τσαλίκη-Παπίλα | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | ||
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
16. | ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ - ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ | Σάββατο | 23/03/24 | 00:00 | |||
17. | ΑΟ Ν. ΣΤΥΡΩΝ - ΣΚΥΡΟΥ ΑΟ | Στύρων Ηλίας Μαυρομιχάλης | Σάββατο | 23/03/24 | 13:00 | ||
18. | ΜΙΑΟΥΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΜΕΣΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ | Αφρατίου | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | ||
19. | ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ | Κριεζών | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | ||
20. | ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ. | Γυμνού | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | ||
21. | ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ | Βασιλικού | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | ||
22. | ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ | Δύστου | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | ||
Αγώνες κατάταξης Γ΄Κατηγορίας-5ος όμιλος (2η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
23. | ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΛΙΟΥΡΑ - ΑΣ ΡΟΜΑΪΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Πάλιουρα | Σάββατο | 23/03/24 | 15:30 | ||
24. | ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ - ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ | Αιδηψού | Κυριακή | 24/03/24 | 12:00 | ||
Αγώνες κατάταξης Γ΄Κατηγορίας-6ος όμιλος (2η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
25. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ - ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ | Αφρατίου | Κυριακή | 24/03/24 | 12:00 | ||
26. | ΚΡΙΕΖΩΝ ΑΟ - ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ | Κριεζών | Κυριακή | 24/03/24 | 12:00 | ||
Κυπέλλου Ερασιτεχνών "Χρήστος Φεφέκος"- ΣΤ΄(Προημιτελική) Φάση (1η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
27. | ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Αλιβερίου "Τσαρπάλειο" | Τετάρτη | 20/03/24 | 15:30 | ||
28. | ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ - ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | Αιδηψού | Τετάρτη | 20/03/24 | 15:30 | ||
Κ14 1ος Όμιλος - Μαζαρακίδη Βασιλική (9η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
29. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ - ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ | Σάββατο | 23/03/24 | 00:00 | |||
30. | ΑΝΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ|ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ - ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ | Σάββατο | 23/03/24 | 00:00 | |||
Κ14 2ος Όμιλος - Μαζαρακίδη Βασιλική (9η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
31. | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΠ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 2003 | Σάββατο | 23/03/24 | 00:00 | |||
32. | ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 | Δροσιάς | Σάββατο | 23/03/24 | 10:30 | ||
Κ14 3ος Όμιλος - Μαζαρακίδη Βασιλική (9η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
33. | ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ - ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ | Βατώντα | Σάββατο | 23/03/24 | 11:00 | ||
34. | ΑΟ ΑΥΛΙΔΑ - ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Βαθέος Αυλίδας | Σάββατο | 23/03/24 | 11:00 | ||
35. | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 Β - ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | Δημ. Στ. Ψαχνών | Σάββατο | 23/03/24 | 13:00 | ||
Κ14 4ος Όμιλος - Μαζαρακίδη Βασιλική (9η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
36. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΧ/ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΠ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ | Πάρκο Λαού | Σάββατο | 23/03/24 | 10:30 | ||
37. | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟΣ ΑΘΛ ΑΚ - ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ | Πάρκο Λαού | Σάββατο | 23/03/24 | 12:30 | ||
38. | ΞΗΡΟΠΟΛΗΣ/ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΕΡΕΤΡΙΑΣ | Αγ. Νικολάου | Σάββατο | 23/03/24 | 14:00 | ||
Κ14 5ος Όμιλος - Μαζαρακίδη Βασιλική (9η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
39. | ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΚΥΜΗΣ - ΓΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | Μονοδρίου "Δ.Παπαναστασιου" | Σάββατο | 23/03/24 | 11:00 | ||
40. | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΤΑΜΥΝΑΙ 2023 - ΑΙΟΛΟΣ ΚΡΙΕΖΩΝ | Αγ. Ιωάννη | Σάββατο | 23/03/24 | 11:00 | ||
41. | ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ-ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ - ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | Βρύσης | Σάββατο | 23/03/24 | 12:00 | ||
Κ16 1ος Όμιλος - Εμμανουηλίδης Μιχάλης (7η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
42. | ΙΣΤΙΑΙΑΣ|ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ|ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ | Αρτεμησίου | Σάββατο | 23/03/24 | 12:30 | ||
Κ16 2ος Όμιλος - Εμμανουηλίδης Μιχάλης (7η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
43. | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΠΑΒ ΞΗΡΟΠΟΛΗΣ|ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ|ΠΓΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Βούρκου-Δ.Σκούρα | Σάββατο | 23/03/24 | 12:00 | ||
Κ16 3ος Όμιλος - Εμμανουηλίδης Μιχάλης (7η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
44. | ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ|ΠΑΟΚ ΚΑΝΗΘΟΥ - ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ. | Νέας Λαμψάκου | Τετάρτη | 20/03/24 | 16:30 | ||
45. | ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ|ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ - ΑΕΧ|ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ | Αγ. Νικολάου | Σάββατο | 23/03/24 | 11:00 | ||
46. | ΚΑΝΗΘΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ | Καλαμακίδη | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | ||
Κ16 4ος Όμιλος - Εμμανουηλίδης Μιχάλης (7η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
47. | ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ | Μονοδρίου "Δ.Παπαναστασιου" | Κυριακή | 24/03/24 | 12:30 | ||
48. | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ/ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | Ερέτριας | Κυριακή | 24/03/24 | 13:00 |
Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.