dirfyswater
enartaki

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ημεριδα επσε

Τελευταίες Ανακοινώσεις

Ορισμός παρατηρητών Διαιτησίας 02-03/03/2024, 01/3/2024 16:11
 Σας ενημερώνουμε για τους παρακάτω ορισμούς παρατηρητών Διαιτησίας :         1. ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ-ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ , 02/03/2024 : Ε.Δ.    2.  ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ- ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ , 02/03/2024 : Ε.Δ.    ... περισσότερα...
Προπόνηση Μικτής Ομάδας Γυναικών Κ-15 ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ την Δευτέρα 04/03/2024, 29/2/2024 13:15
 Σας ενημερώνουμε ότι καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιρίστριες για προπόνηση της Μικτής Ομάδας Γυναικών Κ-15 ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ την Δευτέρα 04/03/2024 και ώρα 15:45 στο Ενωσιακό Γήπεδο Χαλκίδας.   Στην παραπάνω προπόνηση μπορούν να παραστούν όσες επιπλέον  ποδοσφαιρίστριες επιθυμούν να συμμετέχουν στο αναπτυξιακό πρωτάθλημα πρ... περισσότερα...
Προπόνηση Μικτής Ομάδας Κ-14 ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ την Δευτέρα 04/03/2024, 29/2/2024 13:13
Σας ενημερώνουμε ότι καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιριστές στην προπόνηση της Μικτής Ομάδας Κ-14 ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ την Δευτέρα 04/03/2024 και ώρα 15:00 στο Ενωσιακό Γήπεδο Χαλκίδας.   1.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ ,  ΙΣΤΙΑΙΑ  2. ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  , ΑΥΛΙΔΑ   3. ΠΙΣΧΙΝΑΣ ΗΛΙΑΣ  , ΛΗΛΑΣ  4. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  , ΑΕΚ  5. ΜΠΑΡΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ... περισσότερα...


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ - ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν.ΛΑΜΨΑΚΟΥΣάββατο02/03/2400:00
2.ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ Σάββατο02/03/2400:00
3.ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΣταυρούΣάββατο02/03/2416:00ΚΟΥΚΟΥΡΑ Χ., ΔΑΛΛΑΣ Κ., ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
4.ΧΑΛΚΙΣ Α.Ο - ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑ Δημ. Στ. ΧαλκίδαςΣάββατο02/03/2416:00ΚΗΡΥΚΟΣ Ι., ΠΡΙΟΝΑΣ Δ., ΔΕΛΧΑΣ Π.
5.ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥΑλιβερίου "Τσαρπάλειο"Κυριακή03/03/2416:00ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Β., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Γ., ΔΟΥΚΑΣ Κ.
6.ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣΚαρύστου "Λουμίδειο"Κυριακή03/03/2416:00ΤΣΑΚΟΣ Γ., ΠΡΙΟΝΑΣ Δ., ΙΩΑΝΝΟΥ Α.
7.ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥΑμαρύνθουΚυριακή03/03/2416:00ΓΚΑΤΣΟΣ Κ., ΓΙΔΑΡΗ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ Κ.
8.ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣΒούρκου-Δ.ΣκούραΚυριακή03/03/2416:00ΣΙΑΠΛΙΑΟΥΡΑΣ Χ., ΔΑΛΛΑΣ Κ., ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ Α.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ 2014Σάββατο02/03/2400:00
10.ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ Παραλίας ΑυλίδαςΣάββατο02/03/2416:00ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Β., ΣΕΡΡΑΣ Π., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Γ.
11.ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ - ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΠηλίουΣάββατο02/03/2416:00ΠΟΓΚΑΣ Μ., ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ Α., ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ Α.
12.ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣΤσαλίκη-ΠαπίλαΣάββατο02/03/2416:00ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ Α., ΡΟΥΜΠΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Α.
13.ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣΚαστέλλαςΣάββατο02/03/2416:00ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ Κ., ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ Π.
14.ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝΠισσώναΚυριακή03/03/2416:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΕΡΡΑΣ Π., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Ι.
15.ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ 2015 - ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟΑρτεμησίουΚυριακή03/03/2416:15ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ Γ., ΡΟΥΜΠΗΣ Σ., ΝΕΓΡΗΣ Α.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ - ΜΙΑΟΥΛΗΣΣάββατο02/03/2400:00
17.ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΣΚΥΡΟΥ ΑΟΓυμνούΣάββατο02/03/2413:00ΣΙΑΠΛΙΑΟΥΡΑΣ Χ., ΝΕΓΡΗΣ Α., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
18.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ Μονοδρίου "Δ.Παπαναστασιου"Σάββατο02/03/2416:00ΝΤΟΥΡΑΣ Ε., ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ Ι., ΤΣΟΠΑΣ Δ.
19.ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ - ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ.ΒασιλικούΣάββατο02/03/2416:00ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Α., ΧΑΡΜΑΝΤΑΣ Κ.
20.ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΟ Ν. ΣΤΥΡΩΝΚριεζώνΚυριακή03/03/2416:00ΚΗΡΥΚΟΣ Ι., ΝΤΟΥΡΑΣ Ε., ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ Ι.
21.ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΜΕΣΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣΔύστουΚυριακή03/03/2416:00ΤΖΟΤΖΟΛΗΣ Κ., ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
22.ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ - ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝΚαλαμακίδηΚυριακή03/03/2416:00ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Δ., ΔΕΛΧΑΣ Π., ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ Π.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ - ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝΛίμνηςΚυριακή03/03/2411:00ΡΟΥΜΠΗΣ Σ., ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ Γ., ΝΕΓΡΗΣ Α.
24.ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ - ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥΑιδηψούΚυριακή03/03/2411:30ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γ., ΚΑΡΑΒΑ Ε.
25.ΑΣ ΑΓΔΙΝΩΝ - ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥΓουβώνΚυριακή03/03/2413:30ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ Α., ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ε., ΡΟΥΣΣΗΣ Γ.
Κ12 2ος Όμιλος - Τσάλας Στέλιος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΠ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝΠάρκο ΛαούΣάββατο02/03/2410:00ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ Α.
Κ12 3ος Όμιλος - Τσάλας Στέλιος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΔημ. Στ. ΨαχνώνΚυριακή03/03/2412:00ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Γ.
Κ12 5ος Όμιλος - Τσάλας Στέλιος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΙΟΛΟΣ ΚΡΙΕΖΩΝΓυμνάσιο ΚύμηςΣάββατο02/03/2411:00ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ Ι.
Κ12 6ος Όμιλος - Τσάλας Στέλιος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
29.ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ|ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ - ΑΛΑΤΣΑΤΑ|ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΣχολής ΑΕ ΛηλαντίουΣάββατο02/03/2410:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ Κ.
Κ14 1ος Όμιλος - Μαζαρακίδη Βασιλική
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
30.ΙΣΤΙΑΙΑΣ|ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ|ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛ. - ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥΑρτεμησίουΣάββατο02/03/2411:00ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ Α.
Κ14 3ος Όμιλος - Μαζαρακίδη Βασιλική
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ - ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΒατώνταΣάββατο02/03/2411:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Ι.
Κ14 4ος Όμιλος - Μαζαρακίδη Βασιλική
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
32.ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ - ΑΠ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝΑμαρύνθουΣάββατο02/03/2413:00ΡΟΥΜΠΗΣ Σ.
Κ14 5ος Όμιλος - Μαζαρακίδη Βασιλική
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.ΓΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΤΑΜΥΝΑΙ 2023Αγ. ΙωάννηΣάββατο02/03/2411:00ΝΤΟΥΡΑΣ Ε.
Κ16 1ος Όμιλος - Εμμανουηλίδης Μιχάλης
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
34.Ο.Π.Α. ΑΙΔΗΨΟΥ/ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣΑιδηψούΚυριακή03/03/2415:30ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γ., ΚΑΡΑΒΑ Ε.
Κ16 2ος Όμιλος - Εμμανουηλίδης Μιχάλης
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
35.ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ Β - ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΚαλαμακίδηΣάββατο02/03/2416:00ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ Σ., ΠΑΥΛΙΔΗΣ Α., ΤΣΟΥΠΡΑ Ε.
Κ16 3ος Όμιλος - Εμμανουηλίδης Μιχάλης
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
36.ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ|ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ - ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ|ΠΑΟΚ ΚΑΝΗΘΟΥΑγ. ΝικολάουΤετάρτη06/03/2416:00
Κ16 4ος Όμιλος - Εμμανουηλίδης Μιχάλης
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
37.ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ - ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥΒασιλικούΚυριακή03/03/2413:00ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ Σ., ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ Γ., ΠΑΥΛΙΔΗΣ Α.

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.